Študuj niečo, čo má budúcnosť

e-commerce

Prevádzka e-shopu prináša zo sebou celý rad výhod. V dnešnej neistej dobe je evidentné, že klasické predajne, kde človek fyzicky nakupuje sú v nevýhode. Odborníci predpokladajú, že tento trend bude významne rásť.

S rastom významu elektronického podnikania a elektronického obchodovania bude rásť dopyt po odborníkoch, ktorí budú na trhu práce žiadaní.

Ak chceš byť žiadaný na trhu práce nielen dnes, ale aj o desiatky rokov, tak neváhaj a urob niečo pre svoju budúcnosť a pre svoju kariéru a prihlás sa na Elektronický obchod a manažment.

e-commerce
digital marketing

Postupne ťa naučíme základy elektronického podnikania – od manažmentu, marketingu, účtovníctva až po ekonomické zákonitosti elektronického podnikania.

Okrem toho si u nás osvojíš základy vytvárania webových stránok a elektronického obchodu a budeš vedieť realizovať aktivity spojené s internetovým marketingom.

Absolvovaním študijného programu Elektronický obchod a manažment nájdeš široké uplatnenie ako analytik v oblasti e-commerce alebo ako marketingový analytik, PPC špecialista, konzultant v IT sektore, prípadne aj ako majiteľ vlastného e-shopu.

Máš ďalšie otázky?

Kto sú naši úspešní absolventi?

© 2020 Katedra spojov.